تغيير ايميل قديری ابيانه

تغيير آدرس ايميل به دليل توطئه

لطفا از اين پس از ايميل جديد جهت ارتباط با اينجانب  MH@Ghadiri.org  استفاده فرماييد

از ايميل قبلی Ghadiri@email.com   استفاده نفرماييد. اين ايميل توسط شرکت مذکور قطع گرديده است.

چندی قبل چند ايميل جعلی افتتاح شد و به عنوان آدرس دوم ايميل اينجانب در آن ثبت گرديد. اينکار بدين معنی است که هر کار خلافی که با ايميل جعلی انجام شود در پيگيری به ايميل اينجانب منتهی می شود و از نظر بررسی کنندگان - چنين نتيجه گيری خواهد شد که پشت سر کار خلاف مذکور ايميل اينجانب (که در ثبت ايميل های جعلی به عنوان ايميل آلترناتيو معرفی شده بود) می باشد. اکنون موسسه ايميل مذکور ايميل اينجانب را با عنوان اينکه شما از ايميل خود استفاده سوء کرده ايد قطع کرده است. اين امر نشان می دهد که توطئه مذکور موثر افتاده است و حداقل اثر آن قطع ايميل اينجانب بوده است. اينکه خلاف مورد اشاره چيست ذکر نشده و بنده از آن بی اطلاع هستم. اين موضوع را قبلا در همين وبلاگ هشدار داده بودم.

متون زير عين مطالبی است که قبلا منتشر کرده ام.

به نام خدا<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

توطئه های ایمیلی

مدتي است فرد يا افرادي اقدام به توطئه عليه اينجانب كرده اند كه به ذكر آن مي پردازم.

ايميل هايي افتتاح مي شوند با نام هاي مختلف كه آدرس ايميل اينجانب را به عنوان ايمبل آلترناتيو معرفي مي كنند.

اين عمل بدين معني است كه اگر پيام هاي نامناسبي با آدرس هاي مذكور ارسال شوند و اين پيام ها توسط سازمانهاي قضايي و يا امنيتي در جهان دنبال شوند اين تصور ايجاد خواهد شد كه فرستنده این پيام ها اينجانب هستم.

اين اقدام مي تواند براي ايجاد دردسر براي اينجانب طراحي شده باشد.

برخي از آدرس ايميل هايي كه آدرس ايميل اينجانب را به عنوان آدرس آلترناتيو معرف كرده اند عبارتند از:

در  اقدام جديد آدرس اينجانب به عنوان آدرس قديمي معرفي شده است و خواسته شده است كه همه ايميل هاي ارسالي به آدرس اصلي به آدرس جعلي ارسال گردد.

 اقدام دیگری كه انجام شده است اين است كه آدرس ghadiri@mail.com و نیز ghadieryi@noavar.com توسط افراد مذكور به نام اینجانب افتتاح شده است_ در حالي كه آدرس اينجانب دقيقا  ghadiri@email.com است.

ضمنا فردي وبلاگي را با نام كاربري  yosf6 راه اندازي كرد كه آدرس ايميل اينجانب به عنوان صاحب وبلاگ ارائه شده است كه البته توانستم آن را از وبلاگ حذف كنم.

به دنبال حذف این وبلاگ جعلی، وبلاگ جعلی دیگری تحت عنوان "وبلاگ جدید دکتر قدیری ابیانه" به آدرس http://ghadiryi.persianblog.ir   راه اندازی شده

است و مطالب کذبی را به نام اینجانب منتشر می کنند و ایمیل جعلی مندرج در آن ghadiryi@noavar.com    می باشد. این در حالی است که آدرس صحیح وبلاگ اینجانب http://ghadiri.persianblog.ir است.

بکی از افرادی که احتمالا عامل سازمان جاسوسی خارجی می باشد با آدرس ايميل  sholeh_346@hotmail.com  بارها اینجانب را تهدید کرده است.

از کسانی که اطلاعی در مورد صاحب این ایمیل و سایر توطئه گران دارند خواهشمند است مراتب را به اطلاع اینجانب برسانند.

شبکه تلویزیون ضد انقلابی جام جم در لوس آنجلس آمریکا نیز طی برنامه ای مدعی شده است که اینجانب برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی یک ساختمان مجلل در شمال کشور با امکانات کامل رایانه را دریافت کرده و کارمزد اینجانب سالانه برای این اقدام 5 میلیون دلار یعنی معادل 4 میلیارد تومان (روزانه بیش از 10 میلیون تومان!!!) است.

    به نام خدا

اطلاعیه مطبوعاتی

جعل سایت و توطئه برای تخریب شخصیت قدیری ابیانه

www.ghadiri.org

http://ghadiri.persianblog.ir

 

به اطلاع می رساند که به دنبال افشاگری های اینجانب علیه صهیونیستها در مورد شهید مهدی ادواردو آنیلی و نقش صهیونیستها در به شهادت رساندن این جوان میلیارد مسلمان و شیعه ایتالیایی، عناصر ضدانقلاب به توطئه برای تخریب شخصیت اینجانب روی آورده اند.

از جمله به ایجاد یک پایگاه اینترنتی جعلی به نام اینجانب تحت عنوان "وبلاگ جدید دکتر محمد حسن قدیری ابیانه" مبادرت ورزیده اند و مطالب کذبی را در این سایت به اینجانب نسبت داده اند.

به دنبال نامزدی اینجانب از حوزه تهران برای انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی این توطئه ابعاد جدیدی یافته و در این سایت جعلی مسابقه ای غیر واقعی را به نام اینجانب طرح کرده اند که در آن پرداخت 30 سکه طلا و 100 جایزه دیگر به برندگان مسابقه ای وعده داده شده است.

لازم به ذکر است که این تاکتیکی تبلیغی برای خدشه دار کردن حیثیت اینجانب به عنوان نامزد مستقل است و در مقابله با نوشته ها و سخنرانی های اینجانب ارزیابی می شود. مطالبی که طی آن و  همواره هزینه های تبلیغی سنگین نامزد های انتخابات برای راه یابی به ارکان حکومتی را مورد مذمت قرار داده و هزینه های گزاف تبلیغاتی را یک ضد ارزش قلمداد نموده ام و نیز بر ضرورت شفاف شدن و دسترسی عموم به منابع مالی داخلی و خارجی ستاد های انتخاباتی تاکید کرده ام تا بیگانگان نتوانند با پول های کثیف خود در انتخابات دخالت کرده و نااهلان و نامحرمان را به این رکن مهم کشور نفوذ دهند و نیز نمایندگان و نامزد های تبلیغاتی جرات نکنند به دور از چشم مردم چند صد میلیون تومان از امثال شهرام جزایری برای تبلیغات انتخاباتی دریافت دارند و به روی خود نیاورند.

    محمد حسن قدیری ابیانه

                                              14  دی ماه 1382

 

 

متن کامل مسابقه جعلی مندرج

 در سایت جعلی به آدرس: http://ghadiryi.persianblog.ir  به شرح زیر است:

 

با سلام خدمت کاربران محترم

مسابقه اینترنتی فجر

(با همکاری شرکت البرز رایانه تهران)

اين اولين مسابقه ای (در وبلاگ دكتر قديري) است كه به لطف خدا بصورت اينترنتی با همكاری شركت البرز رايانه برگزار می گردد.جوائز : نفرات اول تا دهم هر كدام ۱ عدد سكه بهار آزادی ، نفرات دهم تا بيستم هر كدام ۱ عدد نيم سكه بهار آزادی ، نفرات بيستم تا  سيم هر كدام يك عدد ربع سكه بهار آزادی و به ۱۰۰ نفر ديگر به قيد قرعه جوائزی اعطا خواهد شد.كسانی كه از ۲ سوال مسابقه فقط به يكی از آنها جواب دهند در قرعه كشی شركت داده خواهند شد.

سوالات:

۱-عراق در چه سالی به ايران حمله كرد؟(فقط سال)

۲-حضرت امام خمينی (ره) در چه سالی و ماه و روزي رحلت كردند؟

جواب های خود را تا تاريخ 20/11/1382 به آدرس ايميل  ghadiryi@noavar.com بفرستيد.

 قرعه كشی در روز ۲۲ بهمن ماه مصادف با پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهدشد. ضمناً هزينه كليه جوائز اين مسابقه بر عهده شركت البرز كامپيوتر می باشد.

/ 1 نظر / 28 بازدید
alireza

شما نوشتی وما خوانديم.حرفهای مرا نيز بخوان