توطئه ترور شخصيت قديري ابيانه

اخيرا بر روي ايميل خويش تهديداتي را دريافت كرده ام. تهديد كنندگان اعلام كرده اند كه مرا به زودي غافلگير خواهند كرد. و حتي اگر به آفريقا هم فرار كنم فايده اي نخواهد داشت و راهي برايم باقي نمانده است.
ايميل يکي از تهديد کنندگان به شرح ذيل است:

sholeh_346@hotmail.com


Thu, 19 Jun 2003 06:05:20 +0000


در مواردي مشاهده شده است كه بر روي ايميل اينجانب پيغام هايي واصل مي شود مبني اعلام عضويت اينجانب در بعضي سايت ها و تاكيد مي كنند كه عضويت اينجانب و مشخصات اينجانب محرمانه خواهد ماند. به دنبال آن ايميل هايي دريافت كرده ام كه به اصطلاح پاسخي است به درخواست ارتباط جنسي با دختران داوطلب.
به نظر مي رسد كه عده اي براي تخريب شخصيت اينجانب دست به توطئه هايي زده اند و وارد سايت هايي مي شوند و با استفاده از آدرس ايميل اينجانب تقاضاي عضويت مي كنند و يا اقدامات تخريبي ديگري انجام مي دهند.
حتي در يك مورد اقدام به ايجاد وبلاگي در پرشن بلاگ كرده بودند و آدرس ايميل اينجانب را به عنوان مسئول وبلاگ ثبت كرده بودند. به همين لحاظ رمز آن وبلاگ به ايميل اينجانب واصل شد و با استفاده از آن اصل وبلاگ را حذف نمودم.
پيغام واصله از پرشن بلاگ بر روي ايميل اينجانب که با استفاده غير قانوني از ايميل اينجانب افتتاح شده بود به قرار زير است:

سلام:
لطفاً کلمه عبور خود را فراموش نکنيد.
کلمه عبور و شناسه کاربري شما به صورت زير مي باشد:
شناسه کاربري: "yosf6"
کلمه عبور: "30820"


يکي از پيغام هاي واصله در ايميل از توطئه ريز فوق الذکر به شرح زير است:

From: "yosf" ]
To: "ghadiri@email.com" >
Subject: Take a look at this Profile on DatingDirect.com.
Date: Tue, 24 Jun 2003 09:17:03 +0100
Hi,
Your friend yosf thought you may be interested in Sara who is 21 -
one of our members at DatingDirect.com, a fantastic online dating
service.
Personal Message from
IMPORTANT NOTE:
This email has been sent to you by your Friend yosf via
DatingDirect.com.
Your email address will not be used by us for any other purposes.
There is NO need to unsubscribe to this email.
در متن فوق آمده است که رفيق شما yosf فكر كرد كه شما ممكن است تمايل داشته باشيد به خانم سارا 21 ساله .....

بدينوسيله اعلام مي دارم كه در معرض توطئه ترور شخصيت قرار گرفته ام و ممكن است اقداماتي جعلي را به نام اينجانب انجام دهند.
لازم به ذكر است كه به دنبال افشاي توطئه هاي صهيونيستها عليه شهيد ادواردو آنيلي و به دنبال نقد عملكرد مدعيان اصلاحات و نقد نامه 127 نماينده مجلس و نيز افشاي توطئه ها و ماهيت صهيونيسم و کاخ سفيد بر حجم توطئه ها افزوده شده است.
اين مطلب را صرفا از اين بابت مي نويسم تا سندي باشد در خنثي كردن اين توطئه ها.
تلويزيون ضد انقلابي جام جم که مرکز آن در لوس آنجلس است نيز در روز ۴/۴/۱۳۸۲ در برنامه ساعت ۲ خود مدعي شده است که اينجانب از حکومت مبلغ ۵ ميليون دلار گرفته ام تا به دفاع از نظام جمهوري اسلامي ايران بپردازم!!!
اين ادعا به دنبال درج مقالاتم که آمريکا را به تامين هزينه مخالفين نظام و دفاعه از اغتشاشات متهم کرده بودم اعلام شده است.
فردي که در ظاهر تلفني با اين برنامه صحبت مي کرد اعلام کرد که به عنوان راديو کانادا پبشنهاد انجام مصاحبه با اينجانب را داده و مزد آن را دقيقه اي ۸۰۰ دلار اعلام کرده و البته افزوده است که اينجانب آن را نپذيرفته ام.
لازم به ذکر است که ايمبلي دريافت کردم که پيشنهاد انجام مصاحبه با راديو کانادا را داده بود و مبلغ ۸۰۰ دلار کارمزد براي هر دقيقه را مطرح کرده بود.
با توجه به اينکه مي دانستم که کساني که با راديوهاي بيگانه مصاحبه مي کنند براي هر مصاحبه که مي تواند ۱۰ دقيقه هم به طول بکشد جمعا ۸۰ دلار براي کل يک مصاحبه دريافت مي کنند. براي من واضح بود که اين پيشنهاد يک توطئه است و لذا هيچ جوابي هم به آن درخواست ندادم. در حقيقت جمع پيشنهاد آنها براي يک مصاحبه ۲ ساعته راديويي ۹۶۰ هزار دلار نزديک به يک ميليون دلار مي شد که اين مسئله حماقت پيشنهاد دهندگان را مي رساند!! و با طرح اين مبلغ دست خود را رو کردند.
عين متن ايميل به شرح ذيل است.

From: "Kevin

springston"
To: ghadiri@email.com
Subject: Interview
Date: Mon, 23 Jun 2003 19:56:33 -0700
Hello Dr Ghadiri
I am glad to invite you to join our interview about Plastinan -Israeili sitiuation in a radio talk show in Canadian brodcost.
Please provide us a base land or cellular phone Number and the best time to reach you.
We are able to assist you a translator or you can have your own translator,if you want so
Usually we pay 800.00 U$ per minute for our Guests in show ,and Show is 2 hours.
Regards
K Springston
General Manager
CCBL


ترجمه متن فوق به شرح زير است:

سلام دکتر قديري
خوشبختم از شما دعوت کنم که با ما مصاحبه داشته باشيد در باره شرايط اسرائيل و فلسطين در راديو کانادا. لطفا طريق تماس با خود و يا موبايل خود و بهترين زماني را که مي توان با شما تماس گرفت مشخص فرماييد. ما مي توانيم خود مترجم را در نظر بگيريم و يا اگر مايليد شما خودتان آن را انتخاب کنيد. به طور معمول ما براي هر دقيقه مبلغ ۸۰۰ دلار به مهمانان براي مصاحبه مي پردازيم . برنامه ما دو ساعت است.
با احترام
ک. اسپرينگسون
مدير عامل CCBL


در برنامه شبكه تلويزيوني جام جم لوس آنجلس ذکر کرده اند که به زودي دست به افشاگري عليه اينجانب خواهند زد.
علاوه بر مطالب فوق بر اساس گزارش دريافتي از شرکت mail تلاشي نا موفق از سوي manama_paltalk@yahoo.com براي نفوذ و بدست آوردن رمز وردو به ايميل اينجانب انجام گرفته است.
دهها مورد تلاش در اين ارتباط از سوي فرد مذکور صورت گرفته است.
متن هشدار واصله اتز سوي شرکت ميل به شرح زير است.

An unauthorized request for password for your account was rejected.
Details of the request:
For account: ghadiri@email.com
Password be sent to : manama_paltalk@yahoo.com
Request from IP address : 217.219.104.155


-----------------------------------------------------------------


اينجانب از اينکه تلاش هايم ضد انقلاب را عصباني کرده است و آنها را به دست و پا انداخته است خوشحالم و اين عصبانيت نشان مي دهد که راهي را که در پيش گرفته ام راهي درست است. البته من تلويزيون جام جم و گردانندگان آن را افراد مستقلي نمي دانم و آنها را غلامان حلقه به گوش صهيونيسم مي دانم.
صهيونيستها که در قتل ادواردو دست داشته اند از توليد فيلم ادواردو ناراحت بوده و افشاي نقش صهيونيستها را در قتل آن عزيز شهيد ضربه اي غير منتظره ارزيابي مي کنند به خصوص که در جلسات متعددي که در سه ماه اخير در شرح ناگفته ها داشته ام به افشاي شگرد صهيونيستها در انتقال ثروت ميلياردر هاي جهان به يهوديان که شامل ازدواج و مرگ و مير در اين نوع خانواده ها است پرداخته ام. ضمنا مقالات اينجانب نيز در وبلاگم و افشاي ماهيت سياستهاي آمريکا و صهيونيسم و عوامل داخلي شان آن ها را ناراحت کرده است.
اما نكته آخر اينكه اينجانب به هيچوجه از وظيفه و تكليف خويش عقب نشيني نخواهم كرد و هر كجا كه اسلام، انقلاب و نظام اسلامي، حضرت امام و رهبري مورد هجوم دشمن قرار گيرند در حد توانم به دفاع همه جانبه و نيز به افشاگري عليه مهاجمين خواهم پرداخت.

الخيرو في ماوقع


/ 0 نظر / 26 بازدید