به بهانه تغییر ترکیب جمعیتی به نفع سنی ها و به ضرر شیعیان!!

توطئه اخراج صدها هزار فلسطینی به عراق و عربستان<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

www.Ghadiri.org

6/12/1382

رژیم های آمریکا و اسرائیل و انگلستان در یک توطئه خطرناک، در کمک به رژیم صهیونیستی، قصد اخراج صدها هزار فلسطینی ها از سرزمین مقدس فلسطین و مهاجرت دادن آنها به عراق و عربستان را دارند.

آنها اینگونه وانمود کرده اند که مهاجرت صد ها هزار فلسینی به شرق عربستان و عراق برای تقویت نیروهای سنی مذهب در مقابل شیعیان است تا بتوانند افکار عمومی اهل تسنن و کشورهای عربی را با خود همراه کنند.

حال آنکه هدف اصلی آنها اشغال کامل سرزمین های فسلیطینی به دست صهیونیستها و قتل عام و آواره کردن فلسطینی ها است.

سايت اينترنتي السحا ..  د رتاریخ 5/12/1382 به نقل از  منابع ديپلماتيك اگاه درمنطقه خليج فارس تاکید کرد که "امريكا بمنظور راضي كردن همپيمانان سنيعربي و اسيايي خود / مصر / عربستان / كشورهاي خليج فارس و كشورهاي عربي شمال افريقا / تركيه / پاكستان و اندونزي / با اسكان بيش از هفتصد هزار اواره فلسطيني سني مذهبدر اماكن حساس سياسي / نظامي و اقتصادي عراق موافقت خواهد كرد تا توازن جمعيتيدراين كشور را به نفع سني ها و بضرر شيعيان تغيير دهد."

این سایت همچنین تصریح کرد که "عربستان سعودي امادگي خود را براي پذيرش و اسكان دادن پانصد تا هفتصدهزار اواره فلسطيني درمناطق شرقي عربستان كه اكثر جمعيت ان شيعه است / اعلام كردهاند. این سایت در ادامه می افزاید: "هدف اصلي عربستان ازاين اقدام تغيير دادن توازن جمعيتي درمناطق شرقي نفت خيزخود / به نفع سني ها و بضرر شيعيان عربستان  است."

طرح مهاجرت دادن و در حقیقت فراری دادن فلسطینی ها از سرزمین مقدس فلسطین توام با ارتکاب جنایات وحشیانه و بی نظیر صهیونیستها خواهد بود و این جنایات با چراق سبز آمریکا وانگلستان انجام خواهد پذیرفت.

این استراتژی در راستای سلطه رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات است و به همین لحاظ استکبار جهانی در نظر دارد تا فلسطینی ها را به خارج از محیط نیل تا فرات، در شرق رودخانه فرات، در کنار مرز ایران و عراق منتقل نماید. مناطقی که در سایت خبری السحا از آن با عنوان "اماکن حساس سیاسی، نظامی و اقتصادی" نام برده می شود.

انتقال فلسطینی ها به شرق عربستان نیز در راستای ایجاد فرصت برای رژیم صهیونیستی و هم فراهم آوردن مقدمات جمعیتی برای تجزیه شرق عربستان از این کشور است.

در حقیقت آنها در قبال تخلیه فلسطین توسط فلسطینی ها، امید به تجزیه منطقه نفت خیز شرق عربستان را در دل فلسطینی ها دامن می زنند. د رحالی که در ظاهر عمل خویش را به حمایت از جمعیت سنی در مقابله با شیعیان جلوه می دهد، حال آنکه آمریکا، هم با شیعیان و هم با اهل تسنن دشمن است و نشانه آن نیز حمایت از ارتکاب جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسیطنی های اهل سنت است.

مقامات سعودی نباید فراموش کنند که موضوع تجزیه عربستان سعودی در پنتاگون مورد بررسی قرار گرفته است. امری که چندی پیش در مطبوعات آمریکا نیز درز کرد.

مقامت سعودی و مقامات سایر کشورهای اسلامی نیز باید متوجه این توطئه باشند و بدانند که تجزیه کلیه کشورهای اسلامی به قطعات کوچک بخشی مهم از استراتژی مشترک پنهان  خاورمیانه ای آمریکا، انگلستان و رژیم صهیونیستی است.

حتی کشور ترکیه که عضو ناتو است نیز در معرض این توطئه پنهان می باشد، زیرا که ترکیه منشاء  رودخانه فرات است و تجزیه ترکیه و اشغال آن در راستای حاکمیت صهیونیستها از نیل تا فرات می باشد.

  اقدام غیر دیپلماتیک بوش رئیس جمهور آمریکا در اهداء نقشه اسرائیل بزرگ (از نیل تا فرات) به شارون نخست وزیر جنایتکار رژیم صهیونیستی در سفر  شارون به آمریکا که چندی پیش رخ داد، موید این استراتژی است.

ایران نیز قطعا هدف مهم این توطئه ها است و تجزیه ایران به حداقل 10 قسمت جزو اهداف دیرینه و استراتژیک آمریکا و صهیونیسم می باشد. استراتژی که سالها قبل از زبان وزیر جنگ وقت آمریکا تحت عنوان "خشکاندن ریشه ایران به عنوان یک ملت" بیان گردید.

طرح تقسیم ایران به 10 ایالت نیز که چندی قبل در وزارت کشور مطرح شد، تحت تاثیر و نفوذ عوامل بیگانه و برای زمینه سازی تحقق چنین توطئه ای ارزیابی می گردد.

/ 0 نظر / 57 بازدید